Používáním webu panskazahrada.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
logo

Milí hosté, přátelé Panské Zahrady,

pro spoustu z nás je tento koronavirový čas velmi obtížný – nemůžeme chodit, kam chceme, dělat co chceme, a někteří z nás nemohou ani pracovat.

Naše restaurace a hotel patří mezi podniky, které musely díky vládnímu opatření uzavřít svůj provoz. A zpět se plně vrátíme až 8. června.

Naše ztráty jsou obrovské a bez Vaší pomoci se neobejdeme.

Proto si vás dovolujeme požádat o pomoc. Přestože nyní k nám nemůžete na večeři, nebo oběd, ani si nemůžete užít víkend na hotelu s wellness, kupte si dnes naše služby a přijďte si je užít, až to bude možné.

Proč nás podpořit? Mnozí z vás nás za ty více než dva roky, co jsme otevření opakovaně chválilo – za náš přístup, kvalitu jídla a našich služeb. Snažíme se držet laťku vysoko a vy jste nás za to dosud oceňovali. Máme výborné hodnocení na Bookingu nebo TripAdvisoru, jsme součástí Gastromapy Lukáše Hejlíka a jsme ve výběru Maurerova Grand Restaurantu. Pravidelně dostáváme opravdu velmi pozitivní zpětnou vazbu od našich hostů. Zejména účastníci firemních akcí v Panské Zahradě jsou z našeho přístupu opravdu nadšení. Naší práci děláme poctivě, vaříme bez chemie, od základu a snažíme se o každého jednotlivého hosta v Panské Zahradě postarat na maximum. Dáváme práci přes třiceti lidem včetně brigádníků a za ty dva roky jsme se myslím stali pevnou stálicí na gastronomické mapě našeho regionu. To vše je teď bez Vaší pomoci v ohrožení.

Vaše podpora DNES pro nás znamená BUDOUCNOST.

Vyberte si z níže uvedené nabídky a podpořte nás tím, že si předplatíte naše služby. Budeme vám za to velmi vděční.

KRIZOVÉ VOUCHERY "KORONA"

Děkujeme Vám za pomoc.

Tým Panské Zahrady

Archiv aktualit