Používáním webu panskazahrada.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Panská Zahrada nabízí prodej dárkových poukazů na konzumaci v restauraci a pobyty v hotelu a další své služby.

V tuto chvíli vystavujeme vouchery na přání každého z Vás individuálně. 

Objednávku zašlete na martin.havlik@panskazahrada.cz.
Ve zprávě uveďte:
- hodnotu, na jakou chcete voucher vystavit
- pro koho má voucher být, případně zda pole "PRO" nechat prázdné a nebo jestli má voucher obsahovat pouze informaci o své hodnotě. 
- zda si voucher vyzvednete osobně, nebo jej budete chtít zaslat elektronicky, případně poštou
- kontaktní telefon a email

Pro urychlení vydání poukazu elektronicky nebo poštou prosíme o platbu převodem rovnou při odeslání objednávky.
Naše číslo účtu je: 2001893022/2010. Variabilní symbol zvolte svůj, konstantní symbol: 230. Informaci o zadání převodního příkazu (s datem odeslání, jménem majitele účtu, ze kterého peníze posíláte, VS a částkou) uveďte také v objednávce. Požadujete-li zaslání poštou, prosíme, připočítejte k platbě poštovné 100,- Kč a napište, na jakou adresu máme voucher zaslat. 

 

Dárkové poukazy umíme vystavit skutečně na (téměř) cokoliv. Hotelový pobyt, konzumace v restauraci, wellness, či jakákoliv kombinace nebo i nadstandardní služby v podobě poukazu na větší eventy, případě jen voucher ve vámi zvolené hodnotě, který budete vy či obdarovaný šťastlivec moci využít jako kredit na kterékoliv naše služby bez předem dané specifikace.  Stačí se kdykoliv ozvat s svým přáním a domluvíme se na konkrétním řešení.

 

Od 1.12.2020 vydává poukazy na služby Panské Zahrady společnost Manor Garden s.r.o. (IČ 09660810), nový provozovatele restaurace a hotelu Panská Zahrada. Naše nové dárkové poukazy jsou vydávány se jménem vydávající společnosti, podpisem a samozřejmě též s označením Panská Zahrada.

S předchozím nájemcem, společností Diner Management s.r.o., nemáme žádné vazby. Nepřejali jsme a nepřejímáme žádné jeho závazky. Není naší povinností plnit závazky týkající se nejen dárkových poukazů vydaných před 1.12.2020, ale i jakýchkoliv nezaplacených dodávek či uhrazených záloh. Dárkové poukazy, které vydala společnost Diner Management s.r.o., jsou pohledávkou vůči této společnosti.

Přesto, pokud stále ještě máte nevyužité dárkové poukazy od předchozího provozovatele s neprošlým datem platnosti, pokusíme se pro Vás najít přijatelné řešení a do odvolání v omezené míře a zcela dobrovolně přijmout tyto dřívější dárkové poukazy (aniž by toto zakládalo nárok držitele na jejich výměnu či akceptaci novým provozovatelem). Vyhrazujeme si právo toto kdykoliv ukončit nebo odmítnout přijetí většího množství poukazů od jednoho držitele.