Používáním webu panskazahrada.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Moderní ubytování s kouzlem přírody

 

V Panské Zahradě můžete čerpat služby i díky fondu FKSP (ubytování, stravování, wellness...). V případě zájmu, nás prosím kontaktujte na: hotel@panskazahrada.cz

 

  • ubytování ve 23 moderně zařízených pokojích, standard 4****
  • stylové apartmá se soukromou terasou
  • dvoulůžkové, třílůžkové a rodinné pokoje
  • možnost oddělených postelí
  • podzemní i nadzemní parking
  • úschovna kol
  • roomservice

 

 

 

 

 

  

REZERVOVAT ONLINE

 

Ubytování 

Hotel nabízí 23 pokojů, včetně svatebního apartmá s privátní terasou na střeše budovy. Svatební apartmá je naší chloubou, má plochu přes 40 m2 a nabízí dostatek komfortu pro novomanžele ve svatební den nebo romanticky strávený víkend ve dvou.

Část pokojů má vlastní vstup na malou předzahrádku, což ocení rodiče s dětmi, které si tak mohou hrát v bezpečném prostoru této zahrádky. Některé pokoje jsou také vícelůžkové (obvykle třílůžkové) či rodinné - jedná se o dva dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi. Vybavení pokojů zahrnuje například automatickou klimatizaci s několika režimy, velký pokojový trezor nebo špičkové matrace od firmy UNAR, které Vám zajistí pohodlný spánek po celou noc.

Všechny pokoje disponují sprchovým koutem, apartmá má navíc také velkou vanu. V každé koupelně naleznete i vysoušeče vlasů, kosmetická zrcátka a pokročilý systém podlahového vyhřívání.

Panská Zahrada používá na hotelových pokojích kosmetiku Eco by Green Culture

 

Parkování a kola

Panská Zahrada má dostatek parkovacích míst pro všechny své návštěvníky. Na více nocí je nejlepší zaparkovat v podzemní garáži. Parking je přístupný prostřednictvím čipové karty a vaše vozidlo tak bude dostatečně chráněno. Pro kratší návštěvy je možné parkovat přímo za naší budovou, odkud je také snadný přístup k hotelové části a zahradním pokojům. Pro firemní akce je ideální vyhrazené parkoviště uvnitř areálu (za závorou).

Venkovní parkoviště je pro naše hosty zdarma, garážové stání je pak zpoplatněno částkou 100 Kč za noc. I ostatní návštěvníci Dobřichovic mohou zaparkovat, a to za poplatek 50 Kč za hodinu.

Nejenom vozidla, ale i svá kola u nás můžete bezpečně uschovat - v naší uzamykatelné kolárně.

Kolo si u nás můžete ale nejen zaparkovat, ale i zapůjčit. Prostřednictvím našich sousedů z KOLOMOTIVA je možné si zapůjčit elektrická, biková i treková kola, přívěsné dětské vozíky a další cyklo speciality a doplňky.