Používáním webu panskazahrada.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
logo

Milí hosté, přátelé Panské Zahrady,

pro spoustu z nás je tento koronavirový čas velmi obtížný – nemůžeme chodit, kam chceme, dělat co chceme, a někteří z nás nemohou ani pracovat.

Naše restaurace a hotel patří mezi podniky, které musely díky vládnímu opatření uzavřít svůj provoz. Hotel zcela, v restauraci vaříme alespoň do krabiček, víceméně proto, abychom tu byli pro vás, ve chvíli, kdy nás v karanténě potřebujete. Nicméně ze dne na den jsme přišli o fungující provoz.

 

Bedlivě sledujeme vládní výroky o uvolňování opatřeních a optimisticky doufáme v květnové otevření alespoň částečného provozu. Určitě se na nás přijďte brzy podívat, nebo si u nás rezervujete pobyt na prázdniny. Do té doby se však musíme udržet, zaplatit alespoň částečně především naše zaměstnance, postarat se o ty úplně nejnutnější výdaje.

Proto si vás dovolujeme požádat o pomoc. Přestože nyní k nám nemůžete na večeři, nebo oběd, ani si nemůžete užít víkend na hotelu s wellness, kupte si dnes naše služby a přijďte si je užít, až to bude možné.

Proč nás podpořit? Mnozí z vás nás za ty více než dva roky, co jsme otevření opakovaně chválilo – za náš přístup, kvalitu jídla a našich služeb. Snažíme se držet laťku vysoko a vy jste nás za to dosud oceňovali. Máme výborné hodnocení na Bookingu nebo TripAdvisoru, jsme součástí Gastromapy Lukáše Hejlíka a jsme ve výběru Maurerova Grand Restaurantu. Pravidelně dostáváme opravdu velmi pozitivní zpětnou vazbu od našich hostů. Zejména účastníci firemních akcí v Panské Zahradě jsou z našeho přístupu opravdu nadšení. Naší práci děláme poctivě, vaříme bez chemie, od základu a snažíme se o každého jednotlivého hosta v Panské Zahradě postarat na maximum. Dáváme práci přes třiceti lidem včetně brigádníků a za ty dva roky jsme se myslím stali pevnou stálicí na gastronomické mapě našeho regionu. To vše je teď bez Vaší pomoci v ohrožení.

Vaše podpora DNES pro nás znamená BUDOUCNOST.

Vyberte si z níže uvedené nabídky a podpořte nás tím, že si předplatíte naše služby. Budeme vám za to velmi vděční.
Voucher 1 000 Kč

Poukázka na služby Panské Zahrady v hodnotě 1 000 Kč, utratíte za oběd či večeři. Vaše jméno bude navždy uvedeno na seznamu „Zachránců Panské Zahrady“ (pokud to vysloveně neodmítnete).

ks

Voucher 2 000 Kč

Poukázka na služby Panské Zahrady v hodnotě 2 000 Kč. Vaše jméno bude navždy uvedeno na seznamu „Zachránců Panské Zahrady“ (pokud to vysloveně neodmítnete).

ks

Degustační menu 3 000 Kč

Poukázka na degustační menu o pěti chodech pro dvě osoby. Vaše jméno bude navždy uvedeno na seznamu „Zachránců Panské Zahrady“ (pokud to vysloveně neodmítnete).

ks

Degustační menu 5 000 Kč

Poukázka na degustační menu o sedmi chodech s nápoji pro dvě osoby. Vaše jméno bude navždy uvedeno na seznamu „Zachránců Panské Zahrady“ (pokud to vysloveně neodmítnete).

ks

Degustační menu 6 000 Kč s majitelem / šéfkuchařem / manažerem restaurace

Poukázka na degustační menu o sedmi chodech s nápoji pro dvě osoby, kterého se podle Vašeho přání zúčastní majitel / šéfkuchař / manažer restaurace Panské Zahrady. Budete moct probrat cokoli, co Vás zajímá ze světa gastronomie, nechat si podávaná jídla představit přímo jejich tvůrcem nebo si prostě popovídat o zákulisí našeho oboru – a jak jsme zvládli „koronavirovou“ krizi. Vaše jméno bude navždy uvedeno na seznamu „Zachránců Panské Zahrady“ (pokud to vysloveně neodmítnete).

ks

Pobyt v Panské Zahradě na dvě noci ve svatebním apartmá 8 000 Kč

Poukázka na dvě noci v Panské Zahradě včetně snídaně, vstupu do wellness a večerního tříchodového meny pro dvě osoby. Vaše jméno bude navždy uvedeno na seznamu „Zachránců Panské Zahrady“ (pokud to vysloveně neodmítnete).

ks

Pobyt v Panské Zahradě na dvě noci ve svatebním apartmá včetně prohlídky hotelu a restaurace s majitelem Panské Zahrady 10 000 Kč

Poukázka na dvě noci v Panské Zahradě včetně snídaně, volného vstupu do wellness, večerního tříchodového meny pro dvě osoby a prohlídkou zázemí hotelu, kuchyně a dalších prostor. Podíváte se do míst, kam nemají hosté běžně přístup. Vaše jméno bude navždy uvedeno na seznamu „Zachránců Panské Zahrady“ (pokud to vysloveně neodmítnete).

ks

Voucher 15 000 Kč všeobecný

Poukázka na služby Panské Zahrady v hodnotě 15 000 Kč. Můžete použít na rodinou oslavu, privátní pronájem wellness s občerstvením apod. Dostanete od nás speciální dárek a Vaše jméno bude navždy uvedeno na seznamu „Zachránců Panské Zahrady“ (pokud to vysloveně neodmítnete).

ks

Firemní či soukromá akce v hodnotě 30 000 Kč

Poukázka na firemní či soukromou akci v hodnotě 30 000 Kč. Dostanete od nás speciální dárek a Vaše jméno bude navždy uvedeno na seznamu „Zachránců Panské Zahrady“ (pokud to vysloveně neodmítnete).

ks

Firemní či soukromá akce v hodnotě 50 000 Kč

Poukázka na firemní nebo soukromou akci v hodnotě 50 000 Kč. Dostanete od nás speciální dárek a Vaše jméno bude navždy uvedeno na seznamu „Zachránců Panské Zahrady“ (pokud to vysloveně neodmítnete).

ks


Čerpání všech poukázek po otevření Panské Zahrady dle dohody, do 31. 12. 2021.


Prosíme o Vaše údaje:

* Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které nebudou dále poskytovány třetím stranám.

Celková cena 0


Po stisknutí tlačítka „Vystavit poukázku“ bude na Vámi uvedený e-mail zaslán vygenerovaný PDF voucher s pokyny pro platbu – číslo účtu, celková částka a variabilní symbol. Jakmile obdržíme peníze na účet, zašleme Vám mailem daňový doklad.


Děkujeme, že jste v tom s námi. VRÁTÍME VÁM TO v PANSKÉ ZAHRADĚ.


Váš tým Panské Zahrady…